9 grudnia 2023

KF

Zabawy z kierownicą

Na jezdni nie można szarżować. Bawić się, zwiększać niepotrzebnie prędkości, szaleć i ryzykować życie i zdrowie swoje i innych kierowców. Kiedy jeździmy samochodami powinniśmy być ostrożni i odpowiedzialni.

Wszelka brawura i szaleństwo nie są mile widziane. Ale za to są miejsca i pojazdy, gdzie możemy trochę popuścić wodze fantazji i trochę się pobawić, siedząc za kierownicą. Z pewnością czymś takim są gokarty i quady.

Na torach gokartowych często wpadamy na bandę, często robimy nagłe zwroty, ślizgi i uniki. Wszystkie chwyty są dozwolone, żeby pokonać naszego przeciwnika. Często jest wtedy dużo niezbyt niebezpiecznych kolizji i bardzo dużo śmiechu przy okazji.

Są one na tyle bezpieczne, że tory gokartowe znajdziemy także w wesołych miasteczkach, co oznacza, że możemy zabierać tam również dzieci, które swoją drogą bardzo jazdę na gokartach lubią. Zwłaszcza te dzieci, które z zazdrością przyglądają się ojcom i mamom prowadzącym samochód a także podziwiają w telewizji wyścigi Roberta Kubicy. Jeśli chodzi o quady to są już bardziej szalone.

Tutaj trzeba się zabezpieczyć choćby tak, że warto jeździć na quadzie w kasku. Jeździmy na otwartej przestrzeni, często na nierównej powierzchni więc musimy być ostrożniejsi. Ale to nie zmienia faktu, że nadal w tej jeździe jest mnóstwo adrenaliny.

Czasem mkniemy, jak strzała, a czasem nie możemy wygrzebać się z jakiejś dziury na trasie. Quady to fajny sposób na spędzenie wiosennego popołudnia, czy też całego weekendu z grupą znajomych.

https://www.sukienkimm.pl/sukienki/maxi/ Eagle Pole Wear
© kancelariafavitor.pl | Newsphere by AF themes.