Stan techniczny auta

Długa podróż samochodem wymaga odpowiedniego przygotowania pojazdu. Przede wszystkim trzeba zadbać o stan techniczny auta.

Nie zapomnij sprawdzić poziomu oleju oraz uzupełnić zbiorniczek płynu do spryskiwaczy. Pamiętaj, żeby wcześniej wybrać się do mechanika, jeśli auto ma jakiekolwiek usterki.

Usterka, która na co dzień nie jest bardzo dokuczliwa, przy długiej podróży może stać się początkiem prawdziwego koszmaru. Jeśli samochód ma problem z pracą silnika, nie ryzykuj jazdy w długą podróż.

Co zrobisz, jeśli utkniesz gdzieś w środku trasy? Pozostanie jedynie pomoc drogowa. Takie wakacje z pewnością nie będą udane.

Nie warto ryzykować również wtedy, gdy auto jest bardzo stare i ma zużyte klocki hamulcowe. Przerdzewiałe elementy mogą zawieść w trakcie długiej podróży, a przy dużych prędkościach na autostradzie czy drodze ekspresowej, może się to skończyć tragicznie.

Na wszelki wypadek dobrze jest mieć wykupione ubezpieczenie Assistance – wówczas ubezpieczyciel zapewni ewentualną naprawdę na trasie lub transport do celu.

W ofercie posiadamy dźwigi które są bardzi wydajne https://www.poza.pl/producenci-sukienek-damskich/
kancelariafavitor.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.