13 czerwca 2024

KF

Pielęgnacja włosów w kolorze blond

Aby pokreślić piękno włosów w kolorze blond, zarówno tych naturalnych, jak i farbowanych, należy odpowiednio je pielęgnować. Innej pielęgnacji wymagają włosy w kolorze naturalnym, innej farbowane.

Jeśli zależy Ci na tym, aby podkreślić swój naturalny kolor włosów w odcieniach blond, powinnaś do tego celu stosować odpowiednie kosmetyki. Najlepszym wyborem będzie rozjaśniający szampon rumiankowy, który nada włosom piękny, słoneczny odcień, a dodatkowo sprawi, że uzyskają one efektowne, nieregularne pasemka.

Równie dobrym wyborem będzie płukanie włosów herbatką z koszyczka rumianku. Nie tylko podkreśli on kolor włosów, ale również je odżywi i wzmocni.

Farbowane włosy w kolorze blond powinnaś pielęgnować dedykowanymi kosmetykami. W szczególności jeśli jesteś posiadaczką chłodnych odcieni tego koloru.

W takim przypadku doskonałym wyborem będą szampony i odżywki z zawartością błękitu, który zapobiegnie żółknięciu włosów. Pamiętaj również o tym, że farby w kolorze blond bardzo wysuszają włosy, dlatego regularnie i intensywnie je nawilżaj, zarówno odżywkami, jak i maskami.

konfekcja damska producent sklep z bielizną telimena
© kancelariafavitor.pl | Newsphere by AF themes.