czw. Sie 13th, 2020

KF

Na czym polega druk offsetowy?

Jedną z najczęściej stosowanych metod drukowania jest dziś druk offsetowy. Offset to technika druku płaskiego, w której obraz przenoszony jest z płaskiej formy drukowej za pośrednictwem cylindra pośredniego pokrytego obciągiem. Tę metodę drukowania cechuje szybka prędkość wydruku, a jego szczególnym atutem jest niski koszt matrycy aluminiowej oraz różnorodność nośników, na których możliwe jest drukowanie. Z tego powodu druk offsetowy znajduje się w ofercie większości punktów świadczących usługi poligraficzne i introligatorskie.

W tej technice drukuje się najczęściej m.in. różnego rodzaju ulotki, plakaty, broszury i inne materiały, które najczęściej zamawia się w firmach świadczących usługi poligraficzne Dodatkową zaletą offsetu jest możliwość drukowania na nietypowych materiałach takich jak np. papier samoprzylepny lub gruby karton, a także możliwość stosowania dużej ilości dodatkowych kolorów.

Jeśli zatem masz potrzebę szybkiego wydrukowania znacznej liczby takich materiałów jak ulotki czy plakaty, najlepiej skorzystać z firmy świadczącej usługi introligatorskie i poligraficzne, które mają w swojej ofercie druk offsetowy.

https://www.poza.pl/sukienki-wieczorowe-polski-producent/ https://sklep.poza.pl/pl/18-klasyczne
© kancelariafavitor.pl | Newsphere by AF themes.