9 grudnia 2023

KF

Jazda po bandzie i bez trzymanki

Czy taka jazda jest w ogóle możliwa? Czy możemy się tak zabawiać za kierownicą i nie spotkają nas za to żadne konsekwencje? Otóż tak, okazuje się, że możemy, ale z pewnością nie klasycznie, jadąc po jezdni. Jedyne możliwości jakie przed nami stoją w tym temacie to gokarty i quady. Tam naprawdę możemy się wyżyć. Jazda bez trzymania kierownicy i uderzanie o bandę – to się zdarza na torze gokartowym i nikt nie ma o to pretensji. Wręcz przeciwnie, jest to element tej zabawy i coś całkiem uprawnionego.

Warto więc spróbować. Ale lepiej nie przenosić tych zabaw na ulicę, o nie. Po to są tory gokartowe, aby w innych miejscach było bezpiecznie. Jeśli chodzi o quady to na nich sprawdzimy się z innej strony. Jeżdżąc quadami możemy poćwiczyć wszystkie te manewry, których chcieliśmy się nauczyć, ale wcześniej nam się to nie udawało.

www.tunezjajadetam.pl

A więc nieregularna powierzchnia, kręcenie kołami, żeby wydostać się z dziury – wszystko to wypróbujemy w terenie. Quadowe rajdy mogą być okazją nie tylko do sprawdzenia siebie i swoich umiejętności za kierownicą, ale także doskonałym pretekstem do poznania wielu ciekawych ludzi, którzy wciągnęli się w ten sport. Takie rajdy są wręcz uzależniające. Bowiem chcemy jeździć coraz dalej, coraz bardziej intensywnie, w coraz to dziwniejszych miejscach. Pustynia czy niskie góry są choćby jednymi z nich.

Tak, quady to sport ekstremalny i niezwykle interesujący. Warto więc przy najbliższej nadarzającej się okazji wypróbować swoje predyspozycje w tej dziedzinie.

odzież damska polskich producentów https://autoport.org.pl/skup-zlomowanie-i-kasacja-pojazdow-koniecpol/
© kancelariafavitor.pl | Newsphere by AF themes.