15 sierpnia 2022

KF

Jak wybrać fason sukni wieczorowej

Elegancka sukienka nie ma być ładna, to kobieta, którą ją nosi ma w niej wyglądać pięknie. Jest to możliwe tylko i wyłącznie wtedy, kiedy zostanie zachowana pewna proporcja, ale też dopasowanie do sylwetki. Wszelkie niedoskonałości figury idealnie ukryte z jednoczesnym podkreśleniem atutów to jest gwarancja na sukces.

Tylko całe to zadanie nie jest do końca takie proste, jednak patrząc na liczbę możliwych modeli można sądzić, że istnieje złoty środek. Jak najbardziej tak, ale potrzeba odpowiedniej wiedzy i czasu, aby dobrać tą idealną. O czym zatem należy pamiętać? Przede wszystkim o zachowaniu idealnej symetrii pomiędzy biodrami i biustem, ale nie zapominając o talii.

Tak brzmi banalnie, o ile tylko mamy, co wyeksponować. Bowiem nie każda figura posiada idealne wymiary. Ale właśnie zadaniem sukienki jest sprawienie, że owa talia nagle się zarysuje.

telimena

Sekret tkwi w konkretnym dopasowaniu kreacji do indywidualnej sylwetki. Dlatego pierwszym krokiem jest zwrócenie uwagi na rodzaj figury i ewentualne odstępstwa.

Poza www.luksjamed.pl
© kancelariafavitor.pl | Newsphere by AF themes.