27 maja 2022

KF

Ekonomia to nie tylko paliwo

Podczas długich tras koszty paliwa są szczególnie ważne. Jeżeli codzienne pokonujesz dziesiątki a nawet setki kilometrów, benzyna lub olej napędowy to duża część kosztów związanych z eksploatacją auta.

Jednak nie tylko to należy wziąć pod uwagę, gdy chcesz dokonać ekonomicznego zakupu. Wśród kierowców wciąż utrzymuje się pogląd, że ekonomiczne auto to takie, które mało pali.

Nic bardziej mylnego! W końcu to tylko jedna z wielu inwestycji. Niby wszyscy zdajemy sobie sprawę, że trzeba opłacić ubezpieczenie, a różne auta charakteryzują się odmienną awaryjności i z jednymi modelami trzeba częściej jeździć do serwisu, z innymi rzadziej.

Jednak podczas zakupów zaskakująco często kierowcy zapominają o wzięciu pod uwagę tych czynników. Co jeszcze powinieneś wkalkulować w koszty? Na pewno to, jak auto traci na wartości w trakcie eksploatacji.

Dla różnych aut szacuje się odmienne kwoty – jeśli samochód traci mniej, to znaczy, że będziesz mógł w przyszłości sprzedać pojazd za większą sumę. To również oszczędność.

http://www.danoil.pl/smary-c-7.html części volvo kraków
© kancelariafavitor.pl | Newsphere by AF themes.